  • 345LB5C2000T
345LB5C2000T
advertisement
Manufacturer No:
345LB5C2000T
Manufacturer:
CTS-Frequency Controls
HK JDW NO:
221-345LB5C2000T
Package:
6-SMD, No Lead
Datasheet:
345LB5C2000T
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
345LB5C2000T
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    10μA
  • Linearity
    10%
  • Control Voltage-Max
    3.3V
  • Absolute Pull Range (APR)
    ±30ppm
  • Height Seated (Max)
    0.051 1.30mm
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Factory Lead Time
    15 Weeks
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    6-SMD, No Lead
  • Surface Mount
    YES
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    345
  • Published
    2016
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • Pbfree Code
    yes
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    VCXO
  • Terminal Finish
    Gold Flash (Au) - with Nickel (Ni) barrier
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Frequency
    200MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Output
    LVPECL
  • Function
    Enable/Disable
  • Base Resonator
    Crystal
  • Current - Supply (Max)
    80mA
  • Physical Dimension
    7.0mm x 5.0mm x 1.7mm
  • Operating Frequency
    200MHz