  • 353LB3I128R
353LB3I128R
advertisement
Manufacturer No:
353LB3I128R
HK JDW NO:
221-353LB3I128R
Datasheet:
353LB3I128R
Step5Bar-code shipping tag
353LB3I128R
  • Control Voltage-Max
    3.15V
  • Control Voltage-Min
    0.15V
  • Height Seated (Max)
    0.055 1.40mm
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Frequency
    12.8MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Current - Supply (Max)
    25mA
  • Physical Dimension
    5.0mm x 3.2mm x 1.2mm
  • Operating Frequency
    12.8MHz
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Linearity
    10%