  • 353TB5A250R
353TB5A250R
advertisement
Manufacturer No:
353TB5A250R
HK JDW NO:
221-353TB5A250R
Datasheet:
353TB5A250R
Step5Bar-code shipping tag
353TB5A250R
  • Operating Temperature
    -10°C~60°C
    353
  • Published
    2014
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • Voltage - Supply
    2.5V
  • Supply Voltage
    2.5V
  • Frequency
    25MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Current - Supply (Max)
    25mA
  • Physical Dimension
    5.0mm x 3.2mm x 1.2mm
  • Operating Frequency
    25MHz
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Linearity
    10%
  • Control Voltage-Max
    2.3V
  • Control Voltage-Min
    0.2V
  • Height Seated (Max)
    0.055 1.40mm