  • 353WB3A426T
353WB3A426T
advertisement
Manufacturer No:
353WB3A426T
HK JDW NO:
221-353WB3A426T
Datasheet:
353WB3A426T
Step5Bar-code shipping tag
353WB3A426T
  • Operating Temperature
    -10°C~60°C
    353
  • Published
    2014
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • Voltage - Supply
    5V
  • Frequency
    42.6MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Current - Supply (Max)
    30mA
  • Height Seated (Max)
    0.055 1.40mm