  • 353WB3I426T
353WB3I426T
advertisement
Manufacturer No:
353WB3I426T
HK JDW NO:
221-353WB3I426T
Datasheet:
353WB3I426T
Step5Bar-code shipping tag
353WB3I426T
  • Frequency
    42.6MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Current - Supply (Max)
    30mA
  • Height Seated (Max)
    0.055 1.40mm
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • Voltage - Supply
    5V