  • 353WB5A135R
353WB5A135R
advertisement
Manufacturer No:
353WB5A135R
HK JDW NO:
221-353WB5A135R
Datasheet:
353WB5A135R
Step5Bar-code shipping tag
353WB5A135R
  • Operating Temperature
    -10°C~60°C
    353
  • Published
    2014
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • Voltage - Supply
    5V
  • Frequency
    13.5MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Current - Supply (Max)
    30mA
  • Height Seated (Max)
    0.055 1.40mm