  • 520R15HT19M2000
520R15HT19M2000
advertisement
Manufacturer No:
520R15HT19M2000
HK JDW NO:
221-520R15HT19M2000
Datasheet:
520R15HT19M2000
Step5Bar-code shipping tag
520R15HT19M2000
  • Operating Temperature
    -10°C~60°C
  • Size / Dimension
    0.098Lx0.079W 2.50mmx2.00mm
  • JESD-609 Code
    e4
  • Pbfree Code
    1 (Unlimited)
  • Number of Terminations
    4
  • Type
    TCXO
  • Voltage - Supply
    3V
  • Supply Voltage
    3V
  • Frequency
    19.2MHz
  • Frequency Stability
    ±1.5ppm
  • Current - Supply (Max)
    2mA
  • Physical Dimension
    2.5mm x 2.0mm x 0.8mm
  • Operating Frequency
    19.2MHz
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm