  • 633P12505C3T
633P12505C3T
advertisement
Manufacturer No:
633P12505C3T
HK JDW NO:
221-633P12505C3T
Datasheet:
633P12505C3T
Step5Bar-code shipping tag
633P12505C3T
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Frequency
    125MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Output
    LVPECL
  • Current - Supply (Max)
    88mA
  • Physical Dimension
    3.2mm x 2.5mm x 0.9mm
  • Operating Frequency
    125MHz
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Height Seated (Max)
    0.039 1.00mm