  • 637P18005I3T
637P18005I3T
advertisement
Manufacturer No:
637P18005I3T
HK JDW NO:
221-637P18005I3T
Datasheet:
637P18005I3T
Step5Bar-code shipping tag
637P18005I3T
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    180MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Current - Supply (Max)
    88mA
  • Height Seated (Max)
    0.067 1.70mm