  • 653E22502I2T
653E22502I2T
advertisement
Manufacturer No:
653E22502I2T
HK JDW NO:
221-653E22502I2T
Datasheet:
653E22502I2T
Step5Bar-code shipping tag
653E22502I2T
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • JESD-609 Code
    e4
    XO (Standard)
  • Terminal Finish
    Gold (Au) - with Nickel (Ni) barrier
  • Voltage - Supply
    2.5V
  • Supply Voltage
    2.5V
  • Frequency
    225MHz
  • Frequency Stability
    ±100ppm
  • Output
    LVPECL
  • Current - Supply (Max)
    88mA
  • Physical Dimension
    5.0mm x 3.2mm x 1.2mm
  • Operating Frequency
    225MHz
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Height Seated (Max)
    0.055 1.40mm