  • 653P12503C3T
653P12503C3T
advertisement
Manufacturer No:
653P12503C3T
HK JDW NO:
221-653P12503C3T
Datasheet:
653P12503C3T
Step5Bar-code shipping tag
653P12503C3T
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Height Seated (Max)
    0.055 1.40mm
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Frequency
    125MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Output
    LVPECL
  • Current - Supply (Max)
    88mA
  • Physical Dimension
    5.0mm x 3.2mm x 1.2mm
  • Operating Frequency
    125MHz