  • 654C25005C2T
654C25005C2T
advertisement
Manufacturer No:
654C25005C2T
HK JDW NO:
221-654C25005C2T
Datasheet:
654C25005C2T
Step5Bar-code shipping tag
654C25005C2T
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • Voltage - Supply
    2.5V
  • Supply Voltage
    2.5V
  • Frequency
    250MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Current - Supply (Max)
    65mA
  • Physical Dimension
    5.0mm x 3.2mm x 1.3mm
  • Operating Frequency
    250MHz
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    22mA
  • Height Seated (Max)
    0.051 1.30mm