  • 656L20004I3T
656L20004I3T
advertisement
Manufacturer No:
656L20004I3T
HK JDW NO:
221-656L20004I3T
Datasheet:
656L20004I3T
Step5Bar-code shipping tag
656L20004I3T
  • Series
    656P/L
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • JESD-609 Code
    e4
  • Terminal Finish
    Gold (Au) - with Nickel (Ni) barrier
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Frequency
    200MHz
  • Frequency Stability
    ±30ppm
  • Output
    LVDS
  • Current - Supply (Max)
    65mA
  • Physical Dimension
    7.0mm x 5.0mm x 1.85mm
  • Operating Frequency
    200MHz
  • Rise Time-Max
    0.5ns
  • Fall Time-Max
    0.5ns
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    22mA
  • Height Seated (Max)
    0.073 1.85mm
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C