  • 656P16003C2T
656P16003C2T
advertisement
Manufacturer No:
656P16003C2T
HK JDW NO:
221-656P16003C2T
Datasheet:
656P16003C2T
Step5Bar-code shipping tag
656P16003C2T
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Voltage - Supply
    2.5V
  • Supply Voltage
    2.5V
  • Frequency
    160MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Output
    LVPECL
  • Current - Supply (Max)
    88mA
  • Physical Dimension
    7.0mm x 5.0mm x 1.85mm
  • Operating Frequency
    160MHz
  • Rise Time-Max
    0.6ns
  • Fall Time-Max
    0.6ns
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    22mA
  • Height Seated (Max)
    0.073 1.85mm
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C