  • 7W-33.333MBE-T
7W-33.333MBE-T
advertisement
Manufacturer No:
7W-33.333MBE-T
Manufacturer:
TXC Corporation
HK JDW NO:
832-7W-33.333MBE-T
Package:
4-SMD, No Lead
Datasheet:
7W-33.333MBE-T
Description:
Quantity:
In Stock : 4649
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
7W-33.333MBE-T
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    17 Weeks
  • Mount
    Surface Mount
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    4-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    7W
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    XO (Standard)
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    33.333MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Output
    CMOS
  • Function
    Enable/Disable
  • Base Resonator
    Crystal
  • Max Supply Current
    20mA
  • Height
    1.4224mm
  • Height Seated (Max)
    0.056 1.42mm