  • 7Z38471001
7Z38471001
advertisement
Manufacturer No:
7Z38471001
Manufacturer:
TXC Corporation
HK JDW NO:
832-7Z38471001
Package:
4-SMD, No Lead
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
7Z38471001
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    19 Weeks
  • Mount
    Surface Mount
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    4-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -30°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Published
    2012
  • Series
    7Z
  • Size / Dimension
    0.079Lx0.063W 2.00mmx1.60mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    TCXO
  • Voltage - Supply
    1.8V
  • Frequency
    38.4MHz
  • Output
    Clipped Sine Wave
  • Base Resonator
    Crystal
  • Height
    787.4μm
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm