  • 822MY-681K
822MY-681K
advertisement
Manufacturer No:
822MY-681K
Manufacturer:
Toko
HK JDW NO:
4668-822MY-681K
Package:
Radial
Datasheet:
Description:
822MY-681K datasheet pdf and Fixed Inductors product details from Toko stock available at Utmel
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
822MY-681K
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Lead Free
    Lead Free
  • Mount
    Through Hole
  • Package / Case
    Radial
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    10%
  • Composition
    Wirewound
  • Shielding
    Unshielded
  • Current Rating
    210mA
  • Inductance
    680 μH
  • Test Frequency
    1kHz
  • Frequency - Self Resonant
    1.6MHz
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    2Ohm
  • Diameter
    8mm
  • Height
    10.6mm