  • 8W-22.1184MBD-T
8W-22.1184MBD-T
advertisement
Manufacturer No:
8W-22.1184MBD-T
Manufacturer:
TXC Corporation
HK JDW NO:
832-8W-22.1184MBD-T
Package:
4-SMD, No Lead
Datasheet:
8W-22.1184MBD-T
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
8W-22.1184MBD-T
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    17 Weeks
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    4-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    8W
  • Size / Dimension
    0.098Lx0.079W 2.50mmx2.00mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    XO (Standard)
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    22.1184MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Output
    CMOS
  • Function
    Enable/Disable
  • Base Resonator
    Crystal
  • Current - Supply (Max)
    10mA
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.90mm