  • ACML-0201-60-T
ACML-0201-60-T
advertisement
Manufacturer No:
ACML-0201-60-T
HK JDW NO:
5-ACML-0201-60-T
Package:
0201
Step5Bar-code shipping tag
ACML-0201-60-T
  • Package / Case
    0201
  • Tolerance
    25%
  • Termination
    SMD/SMT
  • Resistance
    60Ohm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Shielding
    Shielded
  • Test Frequency
    100MHz
  • Impedance
    60Ohm
  • Max DC Current
    200mA
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    400mOhm