  • AWCU00453228201XTE
AWCU00453228201XTE
advertisement
Manufacturer No:
AWCU00453228201XTE
Manufacturer:
Chilisin Electronics
HK JDW NO:
156-AWCU00453228201XTE
Package:
Horizontal, 4 PC Pad
Description:
COMMON MODE CHOKE, AEC-Q200
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
AWCU00453228201XTE
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    Horizontal, 4 PC Pad
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.177Lx0.126W 4.50mmx3.20mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Voltage - Rated DC
    50V
  • Filter Type
    Signal Line
  • Number of Lines
    2
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    4.5Ohm
  • Current Rating (Max)
    100mA
  • Inductance @ Frequency
    200μH @ 100kHz
  • Height (Max)
    0.110 2.80mm