  • B32521C6103M000
B32521C6103M000
advertisement
Manufacturer No:
B32521C6103M000
Manufacturer:
EPCOS (TDK)
HK JDW NO:
258-B32521C6103M000
Package:
Datasheet:
B32521C6103M000
Description:
Cap Film 0.01uF 400V PET 20% (13 X 4 X 7mm) Radial Stacked 10mm 125°C Automotive Bulk
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
B32521C6103M000
    Select All
  • Product Weight (g)
    0.52
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    20%
  • Part Status
    Unconfirmed
  • Construction
    Stacked
  • Termination Style
    Radial
  • Dielectric
    PET
  • Voltage
    400VDC|200VAC