  • B32522E6474K
B32522E6474K
advertisement
Manufacturer No:
B32522E6474K
Manufacturer:
EPCOS (TDK)
HK JDW NO:
258-B32522E6474K
Package:
Datasheet:
B32522E6474K
Description:
Cap Film 0.47uF 400V PET 10% (18 X 9 X 17.5mm) Radial Stacked 15mm 125°C Automotive Bulk
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
B32522E6474K
  • Type
    Pulse
  • Construction
    Stacked
  • Termination Style
    Radial
  • Dielectric
    PET
  • Voltage
    400VDC|200VAC
  • Product Length (mm)
    18(Max)
  • Product Height (mm)
    17.5(Max)
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    10%