  • B32529C0273J000
B32529C0273J000
advertisement
Manufacturer No:
B32529C0273J000
Manufacturer:
EPCOS
HK JDW NO:
3410-B32529C0273J000
Datasheet:
Description:
27nF Film Capacitor 5% Radial Radial Through Hole
Quantity:
In Stock : 14990
Step5Bar-code shipping tag
B32529C0273J000
    Select All
  • Contact Plating
    Tin
  • Mount
    Through Hole
  • Package / Case
    Radial
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    5%
  • Termination
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    27nF
  • Lead Pitch
    5mm