  • B32613A6224J008
B32613A6224J008
advertisement
Manufacturer No:
B32613A6224J008
Manufacturer:
EPCOS (TDK)
HK JDW NO:
258-B32613A6224J008
Package:
Datasheet:
B32613A6224J008
Description:
Cap Film 0.22uF 630V PP 5% (26.5 X 9 X 15.5mm) Radial Wound 22.5mm 110°C Bulk
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
B32613A6224J008
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    5%
  • Part Status
    Active
  • Type
    Pulse
  • Construction
    Wound
  • Termination Style
    Radial
  • Dielectric
    PP
  • Voltage
    250VAC|630VDC