  • B32621A103K189
B32621A103K189
advertisement
Manufacturer No:
B32621A103K189
Manufacturer:
EPCOS (TDK)
HK JDW NO:
258-B32621A103K189
Package:
Datasheet:
B32621A103K189
Description:
Cap Film 0.01uF 1000V PP 10% (13 X 6 X 12mm) Radial Stacked 10mm 105°C T/R
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
B32621A103K189
  • Packaging
    Tape and Reel
  • Tolerance
    10%
  • Part Status
    Active
  • Type
    Pulse
  • Construction
    Stacked
  • Termination Style
    PP
  • Voltage
    1000VDC|500VAC