  • B32621A4223K000
B32621A4223K000
advertisement
Manufacturer No:
B32621A4223K000
Manufacturer:
EPCOS
HK JDW NO:
3410-B32621A4223K000
Description:
22nF Film Capacitor 10% PC Pin Through Hole
Step5Bar-code shipping tag
B32621A4223K000
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Lifecycle Status
    PRODUCTION (Last Updated: 1 month ago)
  • Contact Plating
    Tin
  • Mount
  • Tolerance
    10%
  • JESD-609 Code
    e3
  • Pbfree Code
    yes
  • Termination
    PC Pin
  • ECCN Code
    EAR99
  • Max Operating Temperature
    105°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Additional Feature
    RATED AC VOLTAGE (V): 200
  • HTS Code
  • Capacitance
    22nF
  • Packing Method
    Bulk
  • Lead Pitch
    10mm
  • Capacitor Type
    FILM CAPACITOR
  • Dielectric
    PP
  • Rated (DC) Voltage (URdc)
    400V
  • Size Code
    5120
  • Rated (AC) Voltage (URac)
    200V
  • Height
    11mm
  • Length
    13mm
  • Width
    5mm