  • B32634B6224J010
B32634B6224J010
advertisement
Manufacturer No:
B32634B6224J010
Manufacturer:
EPCOS (TDK)
HK JDW NO:
258-B32634B6224J010
Package:
Datasheet:
B32634B6224J010
Description:
Cap Film 0.22uF 630V PP 5% (32 X 13.5 X 22.5mm) Radial Wound 27.5mm 110°C Bulk
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
B32634B6224J010
  • Tolerance
    5%
  • Part Status
    Active
  • Type
    Pulse
  • Construction
    Wound
  • Termination Style
    Radial
  • Dielectric
    PP
  • Voltage
    630VDC|300VAC