  • B32672L2334J
B32672L2334J
advertisement
Manufacturer No:
B32672L2334J
Manufacturer:
EPCOS (TDK)
HK JDW NO:
258-B32672L2334J
Package:
Datasheet:
B32672L2334J
Description:
Cap Film 0.33uF 250V PP 5% (18 X 7 X 12.5mm) Radial Wound 15mm 125°C Automotive Bulk
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
B32672L2334J
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    5%
  • Part Status
    Active
  • Type
    Pulse
  • Construction
    Wound
  • Termination Style
    PP
  • Voltage
    250VDC|160VAC