  • B32914A3105K003
B32914A3105K003
advertisement
Manufacturer No:
B32914A3105K003
Manufacturer:
EPCOS (TDK)
HK JDW NO:
258-B32914A3105K003
Package:
Datasheet:
B32914A3105K003
Description:
Cap Film Suppression X1 1uF 760VDC/330VAC PP 10% (31.5 X 13.5 X 23mm) Radial 27.5mm 110°C Automotive Bulk
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
B32914A3105K003
  • Tolerance
    10%
  • Part Status
    Active
  • Type
    EMI Suppression
  • Termination Style
    Radial
  • Dielectric
    PP
  • Voltage
    760VDC|330VAC