  • B32922C3474K783
B32922C3474K783
advertisement
Manufacturer No:
B32922C3474K783
Manufacturer:
EPCOS (TDK)
HK JDW NO:
258-B32922C3474K783
Package:
Datasheet:
B32922C3474K783
Description:
Cap Film Suppression X2 0.47uF 630VDC/305VAC PP 10% (18 X 9 X 17.5mm) Radial Plastic Rectangular Can 15mm 105°C Bulk
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
B32922C3474K783
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    10%
  • Part Status
    Obsolete
  • Type
    EMI Suppression
  • Construction
    Plastic Rectangular Can
  • Termination Style
    PP
  • Voltage
    630VDC|305VAC