  • B32924C3684M003
B32924C3684M003
advertisement
Manufacturer No:
B32924C3684M003
Manufacturer:
EPCOS (TDK)
HK JDW NO:
258-B32924C3684M003
Package:
Datasheet:
B32924C3684M003
Description:
Cap Film Suppression X2 0.68uF 630VDC/305VAC PP 20% (31.5 X 11 X 19mm) Radial Plastic Rectangular Can 27.5mm 110°C Bulk
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
B32924C3684M003
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    20%
  • Part Status
    Active
  • Type
    EMI Suppression
  • Construction
    Plastic Rectangular Can
  • Termination Style
    PP
  • Voltage
    630VDC|305VAC