  • B81122A1273M000
B81122A1273M000
advertisement
Manufacturer No:
B81122A1273M000
Manufacturer:
EPCOS (TDK)
HK JDW NO:
258-B81122A1273M000
Package:
Datasheet:
B81122A1273M000
Description:
Cap Film Suppression Y2 0.027uF 250VAC PP 20% (18 X 8.5 X 14.5mm) Radial Plastic Rectangular Can 15mm 85°C Bulk
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
B81122A1273M000
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    20%
  • Part Status
    Obsolete
  • Type
    EMI Suppression
  • Construction
    Plastic Rectangular Can
  • Termination Style
    Radial
  • Dielectric
    PP
  • Voltage
    250VAC