  • B81141C1104M026
B81141C1104M026
advertisement
Manufacturer No:
B81141C1104M026
HK JDW NO:
258-B81141C1104M026
Package:
Datasheet:
B81141C1104M026
Description:
Cap Film Suppression X1 0.1uF 440VAC PET 20% (26.5 X 10.5 X 16.5mm) Radial 22.5mm 85°C Bulk
Step5Bar-code shipping tag
B81141C1104M026
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    20%
  • Dielectric
    PET
  • Voltage
    440VAC