  • BA50070002
BA50070002
advertisement
Manufacturer No:
BA50070002
Manufacturer:
TXC Corporation
HK JDW NO:
832-BA50070002
Package:
6-SMD, No Lead
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
BA50070002
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    17 Weeks
  • Mount
    Surface Mount
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    6-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Published
    2000
  • Series
    BA
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    XO (Standard)
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    50MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Output
    LVPECL
  • Function
    Enable/Disable
  • Base Resonator
    Crystal
  • Height
    1.2954mm
  • Height Seated (Max)
    0.059 1.50mm