  • BF-50.000MCE-T
BF-50.000MCE-T
advertisement
Manufacturer No:
BF-50.000MCE-T
Manufacturer:
TXC Corporation
HK JDW NO:
832-BF-50.000MCE-T
Package:
6-SMD, No Lead
Datasheet:
BF-50.000MCE-T
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
BF-50.000MCE-T
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    17 Weeks
  • Mount
    Surface Mount
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    6-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    BF
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Termination
    SMD/SMT
  • Type
    XO (Standard)
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Voltage - Supply
    2.5V
  • Frequency
    50MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Output
    LVDS
  • Function
    Enable/Disable
  • Base Resonator
    Crystal
  • Current - Supply (Max)
    80mA
  • Operating Supply Voltage
    3.3V
  • Max Supply Current
    80mA
  • Height
    1.4986mm
  • Height Seated (Max)
    0.059 1.50mm
  • Length
    7.0104mm
  • Width
    5.0038mm