  • BK250-120-SZ
BK250-120-SZ
advertisement
Manufacturer No:
BK250-120-SZ
Manufacturer:
Brightking
HK JDW NO:
17925-BK250-120-SZ
Description:
250V 120mA 3A 1W -20℃~+85℃ 240mA 6Ω 10.5Ω Radial Leaded Resettable Fuses ROHS