  • BLE32PN300SZ1L
BLE32PN300SZ1L
advertisement
Manufacturer No:
BLE32PN300SZ1L
Manufacturer:
Murata Electronics
HK JDW NO:
535-BLE32PN300SZ1L
Package:
1210 (3225 Metric)
Datasheet:
BLE32PN300SZ1L
Description:
FERRITE BEAD 30 OHM 1210 1LN
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
BLE32PN300SZ1L
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    9 Weeks
  • Lifecycle Status
    IN PRODUCTION (Last Updated: 1 month ago)
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    1210 (3225 Metric)
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    BLE32P
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • JESD-609 Code
    e3
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • ECCN Code
    EAR99
  • Terminal Finish
    Tin (Sn)
  • HTS Code
  • Packing Method
    TR, PLASTIC, 7 INCH
  • Number of Functions
    1
  • Filter Type
    Power Line
  • Number of Lines
    1
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    1.6mOhm
  • Current Rating (Max)
    10A
  • Impedance @ Frequency
    30Ohm @ 100MHz
  • Output Impedance
    30Ohm Ω
  • Length
    3.2mm
  • Width
    2.5mm
  • Height (Max)
    0.087 2.20mm