  • CA20C3002NMT
CA20C3002NMT
advertisement
Manufacturer No:
CA20C3002NMT
HK JDW NO:
221-CA20C3002NMT
Datasheet:
CA20C3002NMT
Step5Bar-code shipping tag
CA20C3002NMT
  • Operating Temperature
    -40°C~150°C
  • Size / Dimension
    0.079Lx0.063W 2.00mmx1.60mm
  • Voltage - Supply
    1.8V
  • Supply Voltage
    1.8V
  • Frequency
    30MHz
  • Frequency Stability
    ±100ppm
  • Current - Supply (Max)
    15mA
  • Physical Dimension
    2.0mm x 1.6mm x 0.8mm
  • Operating Frequency
    30MHz
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm