  • CA32C2504GLT
CA32C2504GLT
advertisement
Manufacturer No:
CA32C2504GLT
HK JDW NO:
221-CA32C2504GLT
Datasheet:
CA32C2504GLT
Step5Bar-code shipping tag
CA32C2504GLT
  • Operating Temperature
    -40°C~105°C
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Frequency
    25MHz
  • Frequency Stability
    ±30ppm
  • Current - Supply (Max)
    40mA
  • Physical Dimension
    3.2mm x 2.5mm x 1.2mm
  • Operating Frequency
    25MHz
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Height Seated (Max)
    0.047 1.20mm