  • CA70C10007MNT
CA70C10007MNT
advertisement
Manufacturer No:
CA70C10007MNT
HK JDW NO:
221-CA70C10007MNT
Datasheet:
CA70C10007MNT
Step5Bar-code shipping tag
CA70C10007MNT
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Voltage - Supply
    2.5V
  • Supply Voltage
    2.5V
  • Frequency
    100MHz
  • Frequency Stability
    ±150ppm
  • Current - Supply (Max)
    30mA
  • Physical Dimension
    7.0mm x 5.0mm x 1.4mm
  • Operating Frequency
    100MHz
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Height Seated (Max)
    0.055 1.40mm