  • CA70C1473INT
CA70C1473INT
advertisement
Manufacturer No:
CA70C1473INT
HK JDW NO:
221-CA70C1473INT
Datasheet:
CA70C1473INT
Step5Bar-code shipping tag
CA70C1473INT
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Voltage - Supply
    2.5V
  • Supply Voltage
    2.5V
  • Frequency
    14.7456MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Current - Supply (Max)
    30mA
  • Physical Dimension
    7.0mm x 5.0mm x 1.4mm
  • Operating Frequency
    14.7456MHz
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Height Seated (Max)
    0.055 1.40mm