  • CA70C3742GMT
CA70C3742GMT
advertisement
Manufacturer No:
CA70C3742GMT
HK JDW NO:
221-CA70C3742GMT
Datasheet:
CA70C3742GMT
Step5Bar-code shipping tag
CA70C3742GMT
  • Operating Temperature
    -40°C~105°C
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Voltage - Supply
    1.8V
  • Supply Voltage
    1.8V
  • Frequency
    37.4MHz
  • Frequency Stability
    ±100ppm
  • Current - Supply (Max)
    25mA
  • Physical Dimension
    7.0mm x 5.0mm x 1.4mm
  • Operating Frequency
    37.4MHz
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Height Seated (Max)
    0.055 1.40mm