  • CB3-5I-16M7800
CB3-5I-16M7800
advertisement
Manufacturer No:
CB3-5I-16M7800
HK JDW NO:
221-CB3-5I-16M7800
Step5Bar-code shipping tag
CB3-5I-16M7800
  • Factory Lead Time
    8 Weeks
    SMD/SMT
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Published
    2013
  • JESD-609 Code
    e4
  • Part Status
    Active
  • Number of Terminations
    4
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Subcategory
    Other Oscillators
  • Supply Voltage
    5V
  • Frequency
    16.78MHz
  • Frequency Stability
    25 ppm
  • Qualification Status
    Not Qualified
  • Operating Frequency
    16.78MHz
  • Operating Supply Voltage
    5V
  • Power Supplies
    5V
  • Oscillator Type
    HCMOS/TTL
  • Max Supply Current
    25mA
  • Output Low Current-Max
    16mA
  • Height
    1.8034mm
  • Length
    7.0104mm
  • Width
    5.0038mm