  • CB3-5I-2M0480
CB3-5I-2M0480
advertisement
Manufacturer No:
CB3-5I-2M0480
HK JDW NO:
221-CB3-5I-2M0480
Step5Bar-code shipping tag
CB3-5I-2M0480
    Select All
  • Radiation Hardening
    No
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Factory Lead Time
    8 Weeks
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Published
    2013
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Frequency
    2.048MHz
  • Frequency Stability
    25 ppm
  • Operating Supply Voltage
    5V
  • Load Capacitance
    50pF
  • Max Supply Current
    25mA
  • Height
    1.8034mm
  • Length
    7.0104mm
  • Width
    5.0038mm