  • CB3-5I-8M4480
CB3-5I-8M4480
advertisement
Manufacturer No:
CB3-5I-8M4480
HK JDW NO:
221-CB3-5I-8M4480
Package:
SMD/SMT
Datasheet:
CB3-5I-8M4480
Step5Bar-code shipping tag
CB3-5I-8M4480
    Select All
  • Factory Lead Time
    8 Weeks
  • Contact Plating
    Gold
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Published
    2013
  • JESD-609 Code
    e4
  • Pbfree Code
    yes
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Frequency
    8.448MHz
  • Frequency Stability
    25 ppm
  • Operating Supply Voltage
    5V
  • Oscillator Type
    HCMOS/TTL
  • Load Capacitance
    50pF
  • Max Supply Current
    25mA
  • Height
    1.8034mm
  • Length
    7.0104mm
  • Width
    5.0038mm