  • CB3LV-3C-15M0000
CB3LV-3C-15M0000
advertisement
Manufacturer No:
CB3LV-3C-15M0000
HK JDW NO:
221-CB3LV-3C-15M0000
Step5Bar-code shipping tag
CB3LV-3C-15M0000
    Select All
  • Factory Lead Time
    8 Weeks
  • Contact Plating
    Gold
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Published
    2013
  • JESD-609 Code
    e4
  • Part Status
    Active
  • Number of Terminations
    4
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    -20°C
  • Subcategory
    Other Oscillators
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Frequency
    15MHz
  • Frequency Stability
    50 ppm
  • Operating Frequency
    15MHz
  • Operating Supply Voltage
    3.3V
  • Load Capacitance
    50pF
  • Max Supply Current
    12mA
  • Output Low Current-Max
    8mA
  • Height
    1.8034mm
  • Length
    7.0104mm
  • Width
    5.0038mm