  • CB3LV-5I-33M000000
CB3LV-5I-33M000000
advertisement
Manufacturer No:
CB3LV-5I-33M000000
HK JDW NO:
221-CB3LV-5I-33M000000
Step5Bar-code shipping tag
CB3LV-5I-33M000000
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    33MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Current - Supply (Max)
    40mA
  • Height Seated (Max)
    0.071 1.80mm