  • CDEP13D76T150NP-220MC-105
CDEP13D76T150NP-220MC-105
advertisement
Manufacturer No:
CDEP13D76T150NP-220MC-105
HK JDW NO:
738-CDEP13D76T150NP-220MC-105
Package:
Nonstandard
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
CDEP13D76T150NP-220MC-105
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    1 Weeks
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    Nonstandard
  • Operating Temperature
    -40°C~150°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    CDEP13D76/T150
  • Size / Dimension
    0.531Lx0.531W 13.50mmx13.50mm
  • Tolerance
    ±20%
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • ECCN Code
    EAR99
  • HTS Code
  • Current Rating (Amps)
    5.3A
  • Shielding
    Shielded
  • Inductance
    22μH
  • DC Resistance (DCR)
    23.4mOhm
  • Inductance Frequency - Test
    100kHz
  • Inductor Type
    GENERAL PURPOSE INDUCTOR
  • Current - Saturation
    6.9A
  • Height Seated (Max)
    0.315 8.00mm