  • CDR105BNP-330LC
CDR105BNP-330LC
advertisement
Manufacturer No:
CDR105BNP-330LC
HK JDW NO:
738-CDR105BNP-330LC
Package:
Nonstandard
Datasheet:
CDR105BNP-330LC
Description:
Quantity:
In Stock : 170
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
CDR105BNP-330LC
    Select All
  • Max Operating Temperature
    100°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Current Rating (Amps)
    1.16A
  • Shielding
    Shielded
  • Depth
    9.4mm
  • Current Rating
    1.16A
  • Inductance
    33μH
  • Test Frequency
    2.52MHz
  • DC Resistance (DCR)
    110mOhm Max
  • Max DC Current
    1.16A
  • Frequency - Self Resonant
    14.2MHz
  • Inductance Frequency - Test
    2.52MHz
  • Height
    5.5mm
  • Height Seated (Max)
    0.217 5.50mm
  • Length
    10.0076mm
  • Width
    8.9916mm
  • Radiation Hardening
    No
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Factory Lead Time
    12 Weeks
  • Mount
    Surface Mount
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    Nonstandard
  • Operating Temperature
    -40°C~100°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Published
    2010
  • Series
    CDR105B
  • Size / Dimension
    0.394Lx0.354W 10.00mmx9.00mm
  • Tolerance
    ±15%