  • CDRH12D78/ANP-220MC
CDRH12D78/ANP-220MC
advertisement
Manufacturer No:
CDRH12D78/ANP-220MC
HK JDW NO:
738-CDRH12D78/ANP-220MC
Step5Bar-code shipping tag
CDRH12D78/ANP-220MC
  • Factory Lead Time
    28 Weeks
    WRAPAROUND
  • Material - Core
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Series
    CDRH12D78/A
  • Published
    2014
  • Size / Dimension
    0.472Lx0.472W 12.00mmx12.00mm
  • Tolerance
    ±20%
  • Number of Terminations
    4
  • Packing Method
    TR, 13 Inch
  • Depth
    12.5mm
  • Current Rating
    2.9A
  • Reference Standard
    AEC-Q200
  • Inductance
    22μH
  • Test Frequency
    100kHz
  • DC Resistance (DCR)
    44mOhm Max
  • Max DC Current
    2.9A
  • Case/Size Code
    4949
  • Height
    8mm
  • Height Seated (Max)
    0.315 8.00mm